..
-----------
--- -----Sport na lotnisku:

Nowoczesny szybowiec Duo Discus XLT nad Masłowem

Nowoczesny szybowiec Duo Discus XLT nad Masłowem

Fabrycznie nowy, wyczynowy szybowiec Duo Discus XLT niemieckiej produkcji zawitał na lotnisko w Masłowie. Kilku pilotów Aeroklubu Kieleckiego miało mozliwość zweryfikowania w locie jego parametrów oraz znakomitych właściwości pilotażowych - czytamy na stronie internetowej Aeroklubu Kieleckiego.

>>> 12 Sie 2013

Czytaj dalej...

Kolarze przejechali przez gminę [WIDEO]

Kolarze przejechali przez gminę  [WIDEO]

Ponad stu kolarzy uczestniczących w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków przejechało w piątek, 28 czerwca, przez gminę Masłów. Zawodnicy wjechali do Domaszowic od strony Mójczy, przejechali przez Wolę Kopcową, Masłów, Świerczyny w kierunku Kielc.

>>> 30 Cze 2013

Czytaj dalej...

Sukces spadachroniarzy z Masłowa na Mistrzostwach Świata

Sukces spadachroniarzy z Masłowa na Mistrzostwach Świata

Spadochroniarze z Masłowa odnieśli ogromny sukces na mistrzostwach świata dla zawodników po czterdziestym roku życia. W sztandarowej konkurencji na celność lądowania zwyciężył Jan Mach. Wysoką pozycję zajął też Stanisław Brewczyński.

>>> 07 Sie 2012

Czytaj dalej...

Motolotnią na EURO, z postojem w Masłowie

Motolotnią na EURO, z postojem w Masłowie

Niemieccy kibice wspierają swoich piłkarzy podczas EURO 2012, niektórzy do Polski i na Ukrainę przylecieli... motolotnią. Jeden z nich wylądował w Masłowie wzbudzając tym samym zainteresowanie członków tutejszego Aeroklubu.

>>> 12 Cze 2012

Czytaj dalej...

Jurgis Kairys - mistrz akrobacji wylądował w Masłowie

Jurgis Kairys, mistrz akrobacji lotniczej, był  gościem Aeroklubu Kieleckiego. Wylądował na lotnisku w Masłowie wracając z Mistrzostw Świata w Akrobacji Lotniczej, które odbywały się w Foligno we Włoszech.

>>> 17 Wrz 2011

Czytaj dalej...

Trening mistrza na lotnisku w Masłowie

Wielokrotny mistrz i medalista Szybowcowych Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski Janusz Centka gościł na lotnisku w Masłowie. W Górach Świętokrzyskich trenował przed zbliżającymi się Szybowcowymi Mistrzostwami Europy na Litwie.

>>> 08 Sie 2011

Czytaj dalej...

Harcerski kurs spadochronowy w Masłowie

Dwunastu harcerzy uczestniczyło harcerskim kursie spadochronowym, który w lipcu odbył się w Masłowie. Był to już jedenasty kurs zorganizowany na lotnisku Aeroklubu Kieleckiego.

>>> 24 Lip 2011

Czytaj dalej...

Motoparalotniarze rywalizowali o tytuł Mistrza Polski

Motoparalotniarze z Polski, Czech, Niemiec i Litwy rywalizowali na lotnisku w Masłowie o tytuł Mistrza Polski. Miłośnicy tego sportu startowali między innymi w konkurencjach nawigacyjnych, na celność lądowania oraz w widowiskowym locie slalomem tuż nad płytą lotniska.

>>> 04 Cze 2011

Czytaj dalej...

Piloci szybowców szkolą się w Masłowie

Ośmioro przyszłych pilotów, w tym jednak kobieta, bierze udział w szkoleniu szybowcowym zorganizowanym na lotnisku w Masłowie przez Aeroklub Kielecki. Zajęcia teoretyczne rozpoczęły się 2 kwietnia i prowadzą do uzyskania licencji pilota szybowcowego.

>>> 19 Kwi 2011

Czytaj dalej...
 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: