..
-----
-----
--------Informacje ze Szkoły Podstawowej w Woli Kopcowej:

Nabór dzieci do SP w Woli Kopcowej

Nabór dzieci do SP w Woli Kopcowej

"Nauka, bezpieczeństwo, kreatywność i wspólna zabawa to u nas podstawa!" z takim hasłem przystąpiła Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi w Woli Kopcowej, ul. Świętokrzyska 86, do naboru dzieci na rok szkolny 2016/2017. Szkoła zapewnia bardzo dobre warunki lokalowe, bogate wyposażenie, szereg ciekawych zajęć a przede wszystkim wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną. Rodzice i dzieci mogą na bieżąco śledzić wydarzenia z życia szkoły na stronie internetowej: http://www.spwolakopcowa.szkolnastrona.pl/. Tu również w zakładce Dla Rodziców znajdziecie Państwo niezbędne dokumenty do zapisania dziecka do szkoły i oddziałów przedszkolnych.

>>> 27 Lut 2016

Czytaj dalej...

SP Wola Kopcowa: uczniowie zbierali dary dla polskich kombatantów na kresach

SP Wola Kopcowa: uczniowie zbierali dary dla polskich kombatantów na kresach

Szkoła Podstawowa w Woli Kopcowej włączyła się w ogólnopolską akcję świąteczną "Paczka dla polskiego kombatanta na kresach". Uczniowie zbierali dary rzeczowe, które po zapakowaniu i opieczętowaniu zostaną dostarczone dla kombatantów mieszkających na Litwie, Białorusi i Ukrainie.

>>> 24 Gru 2013

Czytaj dalej...

SP Wola Kopcowa: akcja sprzątania świata

SP Wola Kopcowa: akcja sprzątania świata

Szkoła Podstawowa w Woli Kopcowej włączyła się w ogólnopolską akcję ekologiczną "Sprzątanie Świata". Uczniowie porządkowali teren wokół szkoły, a wcześniej uczestniczyli w pogadance na temat środowiska naturalnego.

>>> 21 Wrz 2013

Czytaj dalej...

Wola Kopcowa: Rozpoczęcie roku szkolnego

Wola Kopcowa: Rozpoczęcie roku szkolnego

Rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty. W Woli Kopcowej uczniowie zaczęli go podczas uroczystości o godzinie 9.15. Dyrektor placówki Janina Dyamentowska podczas spotkania z uczniami i rodzicami omówiła plan pracy na najbliższe 10 miesięcy - podaje strona internetowa placówki.

>>> 03 Wrz 2013

Czytaj dalej...

Tydzień Bardzo Kulturalny w Woli Kopcowej

Tydzień Bardzo Kulturalny w Woli Kopcowej

Okolicznościowe wydarzenia pod hasłem "Tydzień Bardzo Kulturalny" odbyły się w Szkole Podstawowej w Woli Kopcowej. Pretekstem był obchodzonym w całej Polsce Tydzień Kultury Języka.

>>> 07 Mar 2013

Czytaj dalej...

Uczniowie z Woli Kopcowej w TVP Kielce

Uczniowie z Woli Kopcowej w TVP Kielce

Uczniowie klas I - III ze Szkoły Podstawowej w Woli Kopcowej mieli okazję zobaczyć jak powstaje telewizyjny program. Byli w redakcji i studiu TVP Kielce.

>>> 30 Lis 2012

Czytaj dalej...

Dzień Zdrowego Śniadania w Woli Kopcowej

Dzień Zdrowego Śniadania w Woli Kopcowej

Pod hasłem "Śniadanie daje moc" w Szkole Podstawowej w Woli Kopcowej odbył się Dzień Zdrowego Śniadania. To element ogólnopolskiego programu, który ma promować zdrowe żywienie wśród najmłodszych, dbanie o higienę oraz kulturę spożywania posiłków.

>>> 14 Lis 2012

Czytaj dalej...

Duży sukces szkoły w Woli Kopcowej. Pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie

Spory sukces Szkoły Podstawowej w Woli Kopcowej. Uczniowie klasy pierwszej zwyciężyli w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Kopalnię Soli w Wieliczce. Zadaniem było stworzenie superbohatera i umiejscowienie akcji właśnie w kopalni soli. Organizatorzy przekonują, że uczniowie szkoły w Woli Kopcowej wykazali się też dużą wiedzą na temat samej kopalni.

>>> 22 Gru 2011

Czytaj dalej...

Szkoła w Woli Kopcowej przeprowadza się

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Kopcowej od września będą się uczyć w nowym budynku. Placówka przenosi się z wynajmowanego budynku prywatnego do pobliskiego Domu Ludowego.

>>> 17 Sie 2011

Czytaj dalej...

Dzień dziecka ze strażakami z Woli Kopcowej

Jakie wyposażenie posiada samochód ochotniczej straży pożarnej i jak wygląda praca strażaka - tego dowiedzieli się uczniowie szkół w Woli Kopcowej i Masłowie Drugim podczas akcji zorganizowanej przez Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i strażaków ochotników z Woli Kopcowej.

>>> 07 Cze 2011

Czytaj dalej...

Piknik rodzinny w Woli Kopcowej

Piknik rodzinny z okazji zakończenia roku szkolnego odbył się w minioną sobotę, 26 czerwca na placu obok Domu Ludowego w Woli Kopcowej. W imprezie wzięły udział dzieci z miejscowego przedszkola oraz szkoły podstawowej. Towarzyszyli im rodzice.

>>> 29 Cze 2010

Czytaj dalej...

Dzień Dziecka ze strażakami z Woli Kopcowej

Cięcie policyjnego poloneza i ratowanie uwięzionego w nim kierowcy - to tylko niektóre atrakcje Dnia Dziecka w Woli Kopcowej. Wiele niespodzianek dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej przygotowali strażacy z miejscowej jednostki OSP.

>>> 03 Cze 2010

Czytaj dalej...

75 dzieci w przedszkolu w Woli Kopcowej

Aż 75 dzieci zostało zapisanych do przedszkola w Woli Kopcowej. Placówka ta jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najlepiej wyposażonych w gminie. Uczęszczają do niej dzieci nie tylko z Woli Kopcowej ale też m.in. z Masłowa oraz z Domaszowic.

>>> 03 Wrz 2009

Czytaj dalej...

Jasełka w Woli Kopcowej

Jasełka w wykonaniu swoich kolegów i koleżanek mogli obejrzeć w miniony czwartek uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Kopcowej oraz przedszkolaki z tutejszej placówki. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania kolęd. Przedstawienie przygotowały nauczycielki z Woli Kopcowej na czele z siostrą Iwoną, uczącą w szkole religii.

>>> 22 Gru 2008

Czytaj dalej...

Dzień Dziecka ze strażakami

Ponad 90 dzieci z przedszkola i ze szkoły w Woli Kopcowej bawiło się 4 czerwca na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Oprócz wspólnej zabawy przygotowanej przez dyrekcję szkoły, dzieci miały również okazję zobaczyć pokaz strażacki w wykonaniu OSP z Woli Kopcowej.

>>> 15 Cze 2008

Czytaj dalej...

Zabawa u przedszkolaków

W piątek, 18.01 w Domu Ludowym w Woli Kopcowej odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci przedszkolnych. Organizatorem była dyrekcja szkoły wraz z wychowawcami. W zabawie uczestniczyło ponad 40 dzieci.

>>> 19 Sty 2008

Czytaj dalej...
 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: