Kolejna interwencja na ul. Miodowej
Wpisany przez Redakcja   
niedziela, 20 września 2015 17:51

Wpływają kolejne interwencje  do naszej redakcji w sprawie wjazdu na ul. Miodową w Masłowie Pierwszym. Jeden z czytelników przesłał kolejne zdjęcia. Przypomnijmy, że doszło tam do groźnego wypadku. Urząd Gminy, w miejscach gdzie ewidentnie występują zagrożenia w postaci dziur, ubytków i braku pobocza wstawiono jedynie znaki, które w żaden sposób nie zabezpieczają przed wypadkiem. Najgorzej jest dla kierowców którzy jadąc od Mąchocic Kapitulnych skręcają w ul. Miodową, muszą tu szczególnie uważać. Jest tam duża dziura tuż obok przepustu, a niestety skrzyżowanie to jest dosyć wąskie. Widocznie ktoś zapomniał wykonać tam muru oporowego, pobocza oraz barierki zabezpieczającej. Ponoć już pod koniec czerwca u Wójta interweniował w tej sprawie jeden radny ale został zignorowany. Dzisiejsze zdjęcia potwierdzają fakt, że sam znak jest słabym zabezpieczeniem i znalazł się w rowie wskutek uderzenia. Miejmy nadzieję, że tym razem Wójt zareaguje właściwie aby nie doszło do tragedii.

Wcześniejszy artykuł

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: