Interwencje w sprawie napraw dróg w gminie
Wpisany przez Redakcja   
czwartek, 08 października 2015 08:22

Po interwencji mieszkańców Parceli Masłowskich w sprawie ul. Miodowej i wyjaśnieniach Wójta o zarezerwowaniu w budżecie gminy 3 tys. zł na zabezpieczenie niebezpiecznego odcinka barierkami, pojawiają się inne zgłoszenia, w sprawie napraw dróg. Portal www.gminamaslow.pl informuje o problemach w sołectwie Ciekoty na łuku drogi łączącej Brzezinki z Ciekotami w okolicy kapliczki. Tam mieszkańcy nie mogą się doprosić remontu nawierzchni od 2014r. Nadal nie rozwiązano sytuacji na ul. Żeromskiego w Woli Kopcowej. Tutaj problemem jest szerokość pasa drogowego, braku jego odwodnienia i częstego zalewania całej drogi podczas nawet małych opadów deszczu. Na ostatnim zebraniu sołeckim w Woli Kopcowej, Wójt i radni informowali, że ulica ta jest włączona do projektowania i ewentualnego wykonania w ramach pozyskania środków unijnych z programu PROW 2014-2020.

Niestety potwierdza się fakt, że zarówno w przypadku ul. Miodowej jak i drogi w Ciekotach będzie dodatkowo obciążony budżet gminy. Gdyby w trakcie prac budowlanych na ul. Miodowej prowadzono odpowiedni nadzór ze strony urzędu (przypomnienie sprawy), dziś gmina nie dopłacałaby kolejnych środków. Natomiast gdyby roszczenia mieszkańców Ciekot były uwzględnione we właściwym czasie, remont drogi mógłby zostać zrealizowany bez obciążania budżetu gminy Masłów.

Źródło: http://gminamaslow.pl/?p=1060

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: