Przypominamy Poczta w Masłowie w poniedziałki do 20tej
Wpisany przez Redakcja   
środa, 13 stycznia 2016 11:34

W związku z licznymi interwencjami dotyczącymi godzin pracy Poczty Polskiej w Masłowie Pierwszym, przypominamy, że zostały wydłużone godziny pracy tejże placówki w poniedziałki do godziny 20.00.
Dostawaliśmy wiele interwencji na skrzynkę pocztową redakcji, że osoby pracujące w godzinach od 7 do 15tej, nie mogą załatwić swoich spraw na poczcie. Często są to osoby, które pracują w Kielcach i nie są w stanie dotrzeć do godziny 15 do Masłowa po odbiór swoich przesyłek. Największym problemem jest odbiór ważnych listów poleconych. Listonosze zostawiają awiza w skrzynkach z możliwością odbioru przesyłki na Poczcie w Masłowie Pierwszym dopiero następnego dnia, niestety w godzinach 8-15. Dzięki wydłużeniu czasu pracy urzędu pocztowego  w poniedziałki do 20 tej, łatwiej będzie odbierać listy lub załatwiać inne sprawy. Dostajemy również informacje od mieszkańców, że woleliby aby poczta działała dłużej co najmniej 2 razy w tygodniu, np. poniedziałki i środy w godzinach od 8 do 18 tej. To pozwoli skrócić czas odbioru przesyłek, zwłaszcza jak awizo jest zostawione w poniedziałek i dopiero w następny poniedziałek można odebrać przesyłkę po godzinie 15 tej. Poddajemy temat pod dyskusję mieszkańców i osób załatwiających sprawy w urzędzie pocztowym w Masłowie.

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: