Interwencja, ul. Sosnowa w fatalnym stanie
Wpisany przez Redakcja   
poniedziałek, 08 lutego 2016 17:18

 

Mieszkańcy ulicy Sosnowej w Woli Kopcowej interweniują w sprawie zniszczeń drogi, które następują podczas prac budowlanych przy kanalizacji na ul. Granicznej.
Prace budowlane rozpoczęły się przed Nowym Rokiem, natomiast nikt nie zainteresował się tym, że przy tej ulicy mieszkają ludzie.
Rozumiemy, że budowa kanalizacji jest ważna, że gonią terminy i nawet przy takich roztopach trzeba je wykonywać, ale czy nikt nie pomyślał o mieszkańcach, że potrzebny jest dojazd do posesji, że ludzie nie mają jak przejść bo toną w błocie? Przełomy i doły w drodze sięgają już 0,5 m, nie wiadomo gdzie jest już główny ślad drogi, duży problem mają nie tylko małe samochody osobowe ale również i te większe. Na domiar złego ktoś wpadł na pomysł by przy tych temperaturach ul. Sosnową (szutrową) wywozić ciężarówkami ziemię na prywatną posesję, niszcząc przy okazji prywatną drogę dojazdową oraz nie pytając nawet o zgodę właścicieli. Czy nikt z urzędników nie interesuje się tą inwestycją? nie widzą tego? Przecież nie chodzi nam teraz aby odtwarzać poprzednią nawierzchnię, bo wiadomo, że trwa budowa, ale żeby chociaż ściągnąć całe to błoto po dniu pracy i wysypać doły kruszywem tak aby była przejezdność i możliwość przejścia pieszo - skarżą się mieszkańcy. Temat był zgłaszany sołtysowi i radnemu. Natomiast największe zniszczenia nastąpiły w ciągu ostatnich kilku dni.

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: