Interwencja w sprawie odśnieżania dróg
Wpisany przez Redakcja   
czwartek, 08 grudnia 2016 09:22

Do naszej redakcji wpływają skargi od mieszkańców w sprawie złego odśnieżania dróg i posypywania ich piaskiem. W związku z tym, że sytuacje się powtarzają postanowiliśmy zacytować jedną ze spraw:

"... Uprzejmie proszę o interwencję w sprawie zimowego odśnieżania dróg. W dniu 06.12.2016 panowała istna ślizgawica na drodze przy ulicy Spacerowej, a w pobliżu mostków które znajdują się na ulicy droga przypominała lodowisko. To samo ma miejsce w dniu 08.12.2016. Czy nikt  nie widzi, że tutaj dzieci chodzą do szkoły a nawet grama pisku nie ma na ulicy. Droga jest jak tafla lodu. Po telefonach do firmy odśnieżającej jestem informowana, że będzie posypana i pozostaje dalej bez odzewu. W Gminie nikt za to nie odbiera telefonu i robi się chora sytuacja – radzić sobie samemu. Może przez Państwa redakcję uda się uzyskać odpowiedź kto powinien i w jaki sposób odśnieżyć i posypać drogę?"

Docierają do nas również uwagi z Ciekot, przełomu Lubrzanki, Podklonówki, Masłowa Drugiego, Parceli (ul. Graniczna, Miodowa, Foliowa), że tam również lodowisko. Prosimy Władze gminne o pilną interwencję aby nie doszło do jakiegoś nieszczęścia. Synoptycy ostrzegali wczoraj przed gołoledzią i jak zwykle okazuje się, że służby drogowe zawiodły bądź na czas nie posypały dróg.

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: