Oceniamy władze samorządowe na półmetku kadencji
Wpisany przez Redakcja   
piątek, 14 października 2016 11:50

Oceniamy władze samorządowe na półmetku kadencji. Jak rządzili? Od kilku lat w rocznicę wyborów naszych władz samorządowych, czyli prezydentów i burmistrzów miast, wójtów gmin, Sejmiku Województwa, rad powiatów, rad miast, rad gmin, gazeta Echo Dnia podsumowuje pracę wybranych przez nas samorządowców. W tym roku przypada połowa kadencji 2014-2018.  Echo Dnia zaprasza do dyskusji, dzielenia się opiniami i rozliczania naszej władzy z obietnicy wyborczych. Można tez głosując wyrazić swoje poparcie lub dezaprobatę wobec rządów naszych włodarzy, bądź działania radnych.

Od piątku, 14 października w ramach akcji "Mała Ojczyzna - duża sprawa" prowadzona jest ocena pracy naszych prezydentów, burmistrzów i wójtów we wszystkich 102 miastach i gminach województwa świętokrzyskiego. Podczas wyborów w roku 2014 padło wiele poważnych, konkretnych obietnic.

Wybieramy też samorządowca roku 2016 w powiecie kieleckim, a także w całym województwie. Przez najbliższe tygodnie każdy może wyrazić opinię i zagłosować na „tak” lub „nie”. Zostanie nim ten burmistrz lub wójt, który będzie miał najwięcej z wszystkich głosów na „tak”. Tytuły zostaną wręczona podczas gali „Samorządowiec Roku 2016” i „Menadżer Roku 2016” w czwartek, 1 grudnia w Kielcach. Zasady głosowania przy prezentacji każdego z włodarzy.

fot. Echo Dnia

Tomasz Lato, wójt Masłowa
Wójtem jest pierwszą kadencję. Ma 52 lata.

Jeśli uważasz, że rządził dobrze, wyślij SMS pod numer 72355 o treści: swki.10.tak. Jeśli uważasz, że rządził źle, wyślij SMS pod 72355 o treści: swki.10.nie. Można też głosować przez facebook i klik na echodnia.eu. Głos przez SMS to 10 punktów na plus lub minus, poprzez facebook - 2, przez klik - 1. Cena SMS - 2,46 z VAT.

Koniec głosowania w poniedziałek, 21 listopada, o godzinie 24.

Szczegóły: http://www.echodnia.eu/plebiscyt/karta/tomasz-lato-wojt-maslowa,36235,1617913,t,id,kid.html

W piątek, 21 października ruszą oceny kolejnych rad miast lub gmin, potem, w kolejne piątki kolejnych.

Źródło: www.echodnia.eu

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: