Wsparcie na zakup samochodu specjalistycznego dla OSP Wola Kopcowa
Wpisany przez Redakcja   
poniedziałek, 31 października 2016 13:04

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Kopcowej funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 85 lat. W tym czasie nasi strażacy wielokrotnie brali udział w akcjach pożarniczych, przeciwpowodziowych, sytuacjach, gdy zagrożone było życie mieszkańców. Każdorazowo ochotnicy narażają własne życie by pomagać innym, działając w myśl zasady: "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Codziennie dbamy o bezpieczeństwo i spokój mieszkańców Woli Kopcowej i gminy Masłów.
Działania jakie podejmujemy łączą się z potrzebami finansowymi. Dysponujemy sprzętem zakupionym częściowo dzięki własnemu wkładowi, po części dzięki pomocy naszej gminy.
Potrzebujemy odpowiedniego sprzętu, by ratować innych w niebezpiecznych i zagrażających życiu sytuacjach. W najbliższym czasie Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Kopcowej planuje zakup samochodu specjalistycznego, który podniesie gotowość bojową Jednostki.

 

Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą zarówno do przedsiębiorców jak i do osób prywatnych o wsparcie dla naszej Jednostki w postaci środków pieniężnych. Każde wsparcie, jakie otrzymamy od Państwa zostanie przez nas docenione i odpowiednio wynagrodzone.
Druhowie OSP Wola Kopcowa

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WOLI KOPCOWEJ

UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 56
26-001 WOLA KOPCOWA

NR KONTA: 29 8493 0004 0010 0076 6300 0001

KONTAKT: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: