Studium Zagospodarowania przyjęte!
Wpisany przez Redakcja   
poniedziałek, 28 listopada 2016 11:50

Wreszcie, po kilku latach prac udało się Radnym podjąć uchwałę w sprawie Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego
Gminy Masłów. Na sesji Rady Gminy Masłów w dniu 25.11.2016, Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę, która otwiera teraz drogę do sporządzania miejscowy planów zagospodarowania przestrzennego. Jak mówi  Wójt Tomasz Lato, pierwsze prace nad planami rozpoczną się po nowym roku. Niestety nie wszystkie wnioski (uwagi) od mieszkańców zostały uwzględnione w Studium. Około 10% uwag nie była możliwa do przyjęcia ze względów prawnych, takich chociażby jak kolizja z Planem Zagospodarowania Województwa Świętokrzyskiego, ze względu na ukształtowanie terenu, ze względu na tereny rolne, zalewowe lub położenie w obszarze chronionym krajobrazowo - tłumaczył Wójt oraz urbanista Rafał Kozieł. W związku z tym kilkanaście wniosków Radni musieli odrzucić.
Skrócony przebieg sesji Rady z tej części głosowania możecie Państwo obejrzeć poniżej (Źródło: http://gminamaslow.pl/?p=1574)

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: