Tym Radnym już dziękujemy!
Wpisany przez Redakcja   
wtorek, 11 lutego 2020 13:36

"Haniebne" role dwóch radnych podczas obrad Komisji Statutowej bo inaczej nie da się określić ich postawy, radnych którzy przecież mieli reprezentować nas - mieszkańców. Wczorajsza  Komisja zakończyła się niepowodzeniem mieszkańców, przepadł wniosek dotyczący umożliwienia mieszkańcom oraz innym osobom zabierania głosu w sprawach różnych podczas Sesji Rady Gminy. Teraz w sumie nawet nie ma po co przychodzić na sesje, chyba żeby tylko pooglądać spektakl ale i to nie warto bo jest w internecie.
Przewodniczący Andrzej Kułak mówi o tym, że takie sprawy powinny być poruszane na zebraniach wiejskich. Pytanie kiedy te spotkania się odbywają i jak często? Czy my mówimy o innej gminie czy może panowie Radni nie rozumieją czym są wnioski naszych mieszkańców?

Opinie sołtysów: "...trzeba przyjść odsiedzieć swoje żeby diety nie zabrali!"

A co piszą internauci:

"Wysłuchałem na yutub relację z posiedzenia komisji statutowej Rady Gminy
Żenujące argumenty i kompletny brak przygotowania przewodniczącego komisji i rady.
Dumni mieszkańcy Maslowa kogo wyście wybrali"

"Boże co za dwa buraki! Nawet nie potrafią sprecyzować, nie bo nie! Takich ludzi powinno się wywozić ze wsi na taczkach i jeszcze kopnąć w d..."

"Zwiększyć podatki, sołtysom podnieść prowizję, radnym podnieść diety i ekwiwalenty, wójtowi zbudować scenę by mógł tańczyć i klepać ludzi obiecując „złote góry” , weźmy udział w tym „wielkim Masłowskim festynie” i zaśpiewajmy „...zostawmy urzędnika, nie obwiniajmy go, nie ciągle gra muzyka, niech tańczy w koło wciąż...”
Wójcie Lato daj se spokój, bo straciłeś ostatnią źdźble honoru...
Zaorałeś demokracje w Masłowie !!!!
Urzędnicy już pokątnie się spowiadają nie mówiąc nic dobrego"

"Mnie to dziwi tyle lat był ten punkt i nikt nie robił problemu. Pamiętam jak Pan Sobecki na koniec zwykle informował co zgłaszali mu mieszkańcy. Teraz to wygląda strasznie nawet atmosfera taka dziwna na sesji. Wg mnie jesli nie bedzie woli dialogu z mieszkańcami to źle to się zakończy. Mimo wszystko społeczeństwo jest świadome i nie rozumie czemu na sesji rady obywatel który oddał głos na radnych nie może poruszyć swojej sprawy."

"Mnie tylko zastanawia jedno, czemu od dawna nie są organizowane zebrania wiejskie? Czy faktycznie wójt, radni i sołtysi boją się ludzi? Wcześniej czy później takie zebrania muszą się odbyć. Ludzie nie zapominają proszę o tym pamiętać!"

"Panie Kułak i Zegadło, to jest żenada. Wstyd, że tacy Radni reprezentują nas mieszkańców. Ale dopóty dzban wodę nosi dopóki mu się ucho nie urwie…"

"Co za absurd! Czy przypadkiem radny nie jest z wyboru mieszkańców?
Jeśli zwyciężył WIĘKSZOŚCIĄ głosów to inni powinni pogodzić się z porażką, a nie szczuć na każdym kroku, w momencie gdy decyzja nie jest zgodna z ich przekonaniami…"

"Rozumiem Żaneto, że ty raz na 4 lata dokonujesz wyboru, a później radny robi co chce do końca kadencji i nic Ci do tego?"


Relacja z Komisji w artykule RIO: Przegraliśmy wprowadzenie punktu „Sprawy różne, zapytania mieszkańców"
 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: