Patrycja Pabis z Masłowa zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek 2016
Wpisany przez Redakcja   
niedziela, 26 czerwca 2016 12:25

To historyczny sukces. Korona Miss Polski Nastolatek trafiła do naszego regionu. Zdobyła ją Patrycja Pabis – Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016! Finał konkursu odbył się w sobotę, w amfiteatrze w Kozienicach.
O tytuł najpiękniejszej nastolatki walczyły 24 dziewczyny z całej Polski. Wśród nich była jedna przedstawicielka naszego województwa, Patrycja Pabis.Galę poprzedziło trwające ponad tydzień zgrupowanie w Kozinicach. Każdy dzień, od rana do wieczora, był ściśle wypełniony. Nastolatki nie miały taryfy ulgowej także w sobotę, ale Patrycja nie narzekała. - Ten dzień minął naprawdę szybko. Nie stresowałam się, dzięki czemu mogłam się skupić na tym, co miałam robić – wyjaśniła. W czasie koncertu finałowego wszystkie kandydatki zaprezentowały się w kilku stylizacjach: od ubrań sportowych, przez kostiumy kąpielowe, sukienki koktajlowe, na sukniach wieczorowych kończąc. Każde wyjście oceniało i punktowało jury, w którym nie mogło zabraknąć Mai Sieroń – Miss Polski Nastolatek 2015, która w sobotę wieczorem zakończyła rok panowania. Koronę przekazała swojej następczyni, a została nią Patrycja Pabis – Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej 2016!

Gratulujemy!!!

Źródło oraz szczegóły: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/miss-ziemi-swietokrzyskiej/a/patrycja-pabis-z-maslowa-zdobyla-tytul-miss-polski-nastolatek-2016,10337302/

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: