Impresje Świętokrzyskie
Wpisany przez Redakcja   
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 12:16

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu otrzymał dotację w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością” na projekt pn: „Impresje Świętokrzyskie”.

Projekt polega na opracowaniu i nagraniu wspólnego materiału muzycznego przez Zespół Pieśni i Tańca Ciekoty oraz Łukasza Mazura wraz z zespołem muzyków improwizujących. Melodie na płycie będą inspirowane źródłową muzyką z regionu świętokrzyskiego w jazzowej aranżacji. Połączenie jazzu i folkloru w sposób nowatorski będzie promować nasz region. Nagraniu płyty towarzyszyć będzie sesja fotograficzna z prób połączonych grup.

W ramach projektu zostaną także  zakupione nowe, regionalne stroje ludowe dla Zespołu Pieśni i Tańca Ciekoty. Na wspólny koncert połączony z promocją płyty zapraszamy wszystkich  na „Imieniny Stefana”, które odbędą się 2 września 2016 r. na terenie „Żeromszczyzny” w Ciekotach. Wartość dofinansowania: 40395,00 zł

Źródło: www.szklanydom.maslow.pl

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: