Tym co polegli za wolność ojczyzny
Wpisany przez Masłów Info   
niedziela, 15 listopada 2009 01:57

"Tym co polegli za wolność ojczyzny" - spektakl słono-muzyczny pod taką nazwą przygotowała Grupa Artystyczna "Golica" z Mąchocic Kapitulnych. W dniu Święta Niepodległości członkowie zespołu przypomnieli drogę Polski do niepodległości, zaśpiewano również wiele patriotycznych pieśni.

 

- Celem uroczystości było upamiętnienie ludzi, którzy oddali życie, przelali krew za wolność tej ojczyzny. Chcieliśmy przypomnieć te wydarzenia, pokazać je szczególnie ludziom młodym - mówił Jan Sobecki z grupy "Golica", na co dzień sołtys Mąchocic Kapitulnych.
Występom przyglądała się m.in. przewodnicząca Rady Gminy Masłów Genowefa Jaros.    - Jestem wdzięczna organizatorom za to, że taka uroczystość odbyła się - mówiła w rozmowie z Masłów Info.   - Święto Niepodległości to dla nas bardzo ważny dzień - mówiła.
 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: