Wieczór opłatkowy w Woli Kopcowej
Wpisany przez Paulina Łakomiec   
środa, 23 grudnia 2009 02:21

Na wspólnym wieczorze opłatkowym spotkali się mieszkańcy Woli Kopcowej. Oprócz świątecznych życzeń i dzielenia się opłatkiem był czas na jasełka. Przedstawienie zaprezentowały dzieci ze szkoły w Woli Kopcowej.

 

Niedzielne spotkanie w Domu Ludowym zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich. Wzięli w nim udział także przedstawiciele władz. Wieczór rozpoczął się od występu dzieci z Woli Kopcowej.    - W czwartek dzieciaki zaprezentowały się przed swoimi kolegami, wszystkim się bardzo spodobało, dlatego chcieliśmy, aby także na spotkaniu z mieszkańcami mogły przedstawić jasełka- mówiła w rozmowie z Masłów Info Janina Dyamentowska, dyrektor szkoły w Woli Kopcowej.  Jak dodała, ciekawe przedstawienie przygotowała siostra Katarzyna Kula z Masłowa wspólnie z wychowawcą klasy pierwszej Jolantą Kozub.
 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: