Noworoczny Tort Kultury 2012
Wpisany przez Masłów Info   
sobota, 28 stycznia 2012 23:32

Około dwustu osób pojawiło się na Noworocznym Torcie Kultury, który w sobotę odbył się w hali sportowej w Mąchocicach Schoalsterii. Impreza poświęcona jest przede wszystkim tym, którzy są związani z lokalną kulturą.

 Spotkanie rozpoczęło od występu Chóru "Masłowianie", po którym pokrojono ważący kilkanaście kilogramów tort. W tym roku cukiernicy udekorowali go trąbką i nutami. Na scenie zaprezentowały się natomiast koła gospodyń i lokalne zespoły. Wystąpił też zespół gitarowy Andrzeja Wilkosa.
MIAŁO BYĆ OSZCZĘDNIE...

Na jednej z ostatnich sesji Rady Gminy, dyrektor ośrodka kultury mówił, że organizacja tortu kultury to spory wydatek dla gminy. W tym roku miało być więc skromniej i bez uginających się stołów, zaś sama impreza według wstępnych planów miała być przeniesiona do Szklanego Domu, ale... z planów wyszło nie wiele.

- Okazało się, że w Szklanym Domu jednak nie wszyscy by się pomieścili - powiedział Adam Grzegorzewski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Wyjaśnił, że w porównaniu z ubiegłymi latami udało się jednak nieco zaoszczędzić, bo zrezygnowano np. z ciepłych posiłków, a orkiestrę przygrywającą do tańca zastąpiono muzyką z płyty.   - Udało nam się zmniejszyć budżet tej imprezy o połowę - wyjaśnił dyrektor.

Koszt imprezy to około 4,5 tysięcy złotych. Ma ona charakter zamknięty. Oprócz ludzi kultury biorą w niej udział zaproszeni samorządowcy i politycy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: