Projekt "Kocham Kino" zakończony
Wpisany przez Masłów Info   
środa, 02 maja 2012 12:43

W Szklanym Domu w Ciekotach podsumowany został projekt "Kocham Kino". Przez kilka miesięcy młodzi ludzie z kilku świętokrzyskich gmin uczyli się pisania scenariuszy, pracy na planie filmowym i montażu. Akcję zorganizowało Stowarzyszenie 3D z Bielin.- Projekt "Kocham Kino" miał na celu nauczyć nas podstawowych umiejętności potrzebnych do stworzenia krótkich form filmowych - powiedział Adam Zwierzyński ze Stowarzyszenia "3D - Debata, Decyzja, Działanie", koordynator projektu.    Uczestnicy sami nakręcili kilka własnych filmów. Wcześniej przygotowali scenariusze. Umiejętności uczyli się od doświadczonych filmowców. Pisania scenariuszy uczył Jerzy Mozolewski, który pracował m.in. dla TVP i MTV, a o pracy na planie opowiadał Rafał Pilch, operator obrazu i realizator wielu programów telewizyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz materiał filmowy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: