Szefowa Szklanego Domu nominowana w plebiscycie na Człowieka Roku 2013
Wpisany przez Masłów Info   
niedziela, 12 stycznia 2014 23:15

Krystyna Nowakowska, kierowniczka Centrum Edukacyjnego Szklany Dom w Ciekotach, została nominowania w plebiscycie na Człowieka Roku 2013. Organizatorem akcji jest dziennik Echo Dnia.

 

 

 

 

Szefowa Szklanego Domu została nominowana za działalność społeczną oraz propagowanie kultury. Prowadzi ona także Stowarzyszenie „Odnowica” działające na rzecz edukacji i kultury.

Tytuł Człowieka Roku w województwie oraz wyróżnienia dla ludzi aktywnych w poszczególnych powiatach organizator przyzna w dwojaki sposób: swój głos mogą oddać sami mieszkańcy podczas trwającego do końca stycznia głosowania, ludzi zasługujących na ten tytuł wybierze również powołana przez organizatora kapituła.        - Kapituła ta złożona jest z ludzi w żaden sposób nie związanych z polityką, samorządami, takich, którzy gwarantują pełny obiektywizm i niezależność - czytamy na stronie Echa Dnia.
>> Więcej o plebiscycie w portalu ECHODNIA.EU  >> LINK <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: