Trwają zapisy na kajakowy spływ Lubrzanką
Wpisany przez Masłów Info   
czwartek, 03 kwietnia 2014 16:04

Jeszcze tylko do 8 kwietnia można się zgłaszać do udziału w spływie kajakowym rzeką Lubrzanką. Wydarzenie od kilku lat współorganizuje Szklany Dom w Ciekotach. Tym razem trasę wyznaczono poza obszare gminy Masłów - od Mójczy do miejsca w którym Lubrzanka łączy się z Belnianką.

Spływ kajakowy odbędzie się w sobotę, 12 kwietnia w godzinach 9.30 - 16.00. Warunkiem udziału jest ukończenie 18 lat, a w przypadku osób niepełnoletnich płynięcie wraz z opiekunem, a także wpłacenie opłaty wpisowej na konto Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Masłowie: 35 zł/os dla uczestników wypożyczających sprzęt i transport oraz 25 zł/os dla uczestników z własnymi kajakami. Cena obejmuje także ubezpieczenie, pamiątkowy certyfikat, kiełbaskę na zakończenie imprezy.

Organizatorzy informują, że istnieje też możliwość noclegu w Hostelu „Lubrzanka” w Mąchocicach Kapitulnych: - 30zł/os (nocleg z pościelą), 20zł/os (nocleg z własnym śpiworem).

Bliższe informacje można uzyskać pod nr tel. 41 311 21 28. Kartę uczestnika, która dostępna jest na stronie internetowej Szklanego Domu >>LINK<< należy przesłać na adres: Centrum Edukacyjne „Szklany Dom”, Ciekoty 76 lub drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Tak było rok temu


 

 

Relację filmowa z ubiegłorocznego spływu:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: