Konkurs recytatorski oraz rostrzygnięcia konkusu plastycznego
Wpisany przez Redakcja   
wtorek, 08 marca 2016 22:30

Centrum Edukacyjne Szklany Dom w Ciekotach w ramach Tygodnia Kultury Języka, zaprasza 11 marca 2016 roku o godz. 12:00 na rozstrzygniecie III Gminnego konkursu recytatorskiego i I Konkursu plastycznego „Brzechwoczytanie”.

Jak co roku C.E. “Szklany Dom” wraz z Gminną Biblioteka Publiczną w Masłowie włącza się w Tydzień Kultury Języka.  Już po raz trzeci  organizujemy Gminny Konkurs recytatorski dla uczniów szkół podstawowych i Gimnazjów. W tym roku do recytacji  wybraliśmy utwory Ludwika Jerzego Kerna z racji jego 95 rocznicy urodzin oraz Henryka Sienkiewicza z okazji ustanowienia roku 2016 rokiem Sienkiewicza.

Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej, której tematem przewodnim jest ulubiona postać z utworów Jana Brzechwy. Jednocześnie dla dzieci z przedszkoli i klas zero, zaproponowaliśmy konkurs  „Brzechwoczytanie” - Ilustracja do przeczytanej bajki, wiersza dla dzieci.

Efekty obydwu konkursów będzie można obejrzeć i wysłuchać w CE Szklany Dom w Ciekotach 11 marca.

Zapraszamy!

Centrum Edukacyjne "Szklany Dom" - Dworek Stefana Żeromskiego, Ciekoty 76, 26-001 Masłów, Telefon: 41 311 21 28, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegóły: www.szklanydom.maslow.pl

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: