Nabór wniosków "Kulturalnie poruszeni" od 27 maja 2016
Wpisany przez Redakcja   
wtorek, 17 maja 2016 09:05

C.E. Szklany Dom zaprasza mieszkańców Gminy Masłów do udziału w konkursie na inicjatywy kulturalne.
Konkurs odbywa się w związku z realizowanym przez GOKiS projektem „Kulturalnie poruszeni”, w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2016, dofinansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury. Wszyscy, którzy mają pomysł na wydarzenie kulturalne mogą pobierać od dnia 27 maja na stronie internetowej "Szklanego Domu" wniosek konkursowy i regulamin. Wypełniony wniosek trzeba będzie składać osobiście w siedzibie GOKiS w Masłowie do dnia 15 czerwca.

Aktualizacja - do pobrania:  Regulamin Konkursu, Wniosek Konkursowy

W dniu 27.05.2016 o godz. 17.30 w Szklanym Domu w Ciekotach, odbędzie się również spotkanie organizacyjne dotyczące regulaminu konkursu.
Wszystkie złożone projekty zostaną ocenione przez Komisją Konkursową, złożoną z mieszkańców naszej gminy. Najwyżej ocenione inicjatywy (od 3 do 7) zostaną zrealizowane we współpracy z organizatorem konkursu. Na ten cel Narodowe Centrum Kultury przeznacza 22 tyś zł. Realizacja inicjatyw mieszkańców przypadać będzie na koniec lata i jesień (od początku sierpnia do połowy listopada) i będzie stanowić zwieńczenie „Kulturalnie poruszonych”  Szczegóły na stronie www.szklanydom.maslow.pl

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: