Wernisaż prof. Kolo
Wpisany przez Redakcja   
czwartek, 02 czerwca 2016 11:42

Centrum Edukacyjne Szklany Dom w Ciekotach zaprasza w niedzielę 5 czerwca 2016 o godz 16:00 na wernisaż wystawy prof. KOLO. Prezentowane będą rysunki i postery promowanych dyplomów w tym praca dotycząca koncepcji modernizacyjnej CE Szklany Dom w Ciekotach.

Sławomir Kolo – urodzony w Radomiu, mieszka w Warszawie, od około 40 lat zawodowo zajmuje się sztukami plastycznymi , swoje prace prezentował na ponad 100 wystawach zbiorowych i 40 indywidualnych w kraju i zagranicą.
Wykładowca akademicki, profesor m.in. na SGGW, APS i ASP w Warszawie aktualnie kieruje Katedrą Kultury Przestrzeni w Instytucie Architektury Krajobrazu na Wydziale Matematyki, Informatyki i Arch. Krajobrazu KUL w Lublinie.

ZAINTERESOWANIA NAUKOWO- BADAWCZE i ARTYSTYCZNE:
dotyczą sztuk pięknych, w tym także zastosowań komputerowych i animacji.
Ponadto: teoria i praktyka gier edukacyjnych, pedagogika zabawy, społeczne i kulturowe oddziaływanie mediów / internetu / , art terapia, poezja, antropologia kultury i animacja społeczna.

Zapraszamy

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: