Dąbrowa obroniła tytuł mistrzowski
Wpisany przez Damian   
piątek, 11 lutego 2011 19:58

Dąbrowa została mistrzem V edycji piłkarskiego Turnieju Mikołajkowego 2010. Impreza  odbyła się 5 i 6 lutego, czyli z prawie dwumiesięcznym opóźnieniem spowodowanym wyborami w gminie Masłów.
 
Dąbrowa po raz drugi została mistrzem tego turnieju. W finale zespół pokonał Lotnika Masłów 5:2. W meczu o trzecie miejsce zagrali ze sobą Lubrzanka Brzezinki i Mąchocice Kapitulne, lepsi okazali się ci pierwsi, wygrywając 5:0. Również w porównaniu z poprzednią edycją nie zmieniła się czwórka najlepszych zespołów, która w tej edycji została „rozstawiona”.

Królem strzelców turnieju został Adrian Ksel z Lotnika Masłów, który trafił 23 razy do bramki przeciwnika. Puchar dla najlepszego bramkarza odebrał Marcin Kamiński  z Dąbrowy. Najstarszym zawodnikiem turnieju był Ryszard Kowalski z zespołu „FC PO NALEWCE”, a najmłodszym Norbert Sańpruch z drużyny FC Inter Start Ciekoty.
 
WYNIKI
GRUPA A

Lubrzanka Brzezinki – DMS Domaszowice  8:0
4x Supierz Ernest
Supierz Marcin
Bracha Artur
Sławeta Sylwester

Domaszowice – „FC PO NALEWCE”  0:9
                                4x Zieliński Jacek
                                2x Zarychta Tomasz
                                2x Zaliński Tomasz
                                Erbetowski Przemysław

DMS Domaszowice – Domaszowice  1:6
Januchta Marcin            2x Białek Dariusz
                                          2x Niebudek Kamil
                                          2x Bugajski Krystian

”FC PO NALEWCE” – Lubrzanka Brzezinki  2:5
2x Zarychta Tomasz          2x Supierz Ernest
                                              Supierz Marcin
                                              Janicki Karol
                                              Zarzycki Cezary

Domaszowice – Lubrzanka Brzezinki  0:4

                               2x Supierz Marcin
                              Januchta Tomasz
                              Zarzycki Cezary
 
 TABELA

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Lubrzanka Brzezinki

3

9

17:2

2.

„FC PO NALEWCE”

3

6

14:5

3.

Domaszowice

3

3

6:14

4.

DMS Domaszowice

3

0

1:17

 

GRUPA B
Dąbrowa – Torpeda Scholasteria  5:4

3x Bakalarz Piotr          Koza Paweł
Bakalarz Adrian            Koza Piotr
Kozubek Norbert          Gołąbek Tomasz
                                        Kopeć Paweł

Torpeda Scholasteria – Champion Dolina Marczakowa  1:2
Koza Piotr                          Saletra Krzysztof
                                            Czarnecki Jacek

Yeti Team – Dąbrowa  2:5

2x Kupis Daniel        2x Bakalarz Piotr
                                    2x Bakalarz Adrian
                                    Kozubek Norbert

Champion Dolina Marczakowa – Yeti Team  5:3
2x Saletra Krzysztof                        2x Chudzicki Andrzej
Czarnecki Jacek                             Kupis Daniel
Gołąbek Szymon
Haba Wojciech

Champion Dolina Marczakowa – Dąbrowa  3:7
Saletra Krzysztof                             6x Kozubek Norbert
Saletra Karol                                   Bakalarz Piotr
Czarnecki Jacek

Torpeda Scholasteria – Yeti Team  9:0
5x Koza Piotr
2x Koza Paweł
Gołąbek Tomasz
Kopeć Paweł

TABELA

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Dąbrowa

3

9

17:9

2.

Champion Dolina Marczakowa

3

6

10:11

3.

Torpeda Scholasteria

3

3

14:7

4.

Yeti Team

3

0

5:19

 

GRUPA C
Mąchocice Kapitulne – Palermo Dolina  6:0

3x Michcik Marcin
Wrona Kamil
Kuzka Michał
Karyś Grzegorz

Manhattan Podwiśniówka – OSP Mąchocice  4:1

2x Bujak Mateusz                     Jaros Dawid
Kułak Piotr
Wypych Adrian

Palermo Dolina – Manhattan Podwiśniówka  1:6

Ołubek Marcin        4x Bujak Mateusz
                                  Brzoza Dawid
                                  Kułak Piotr

OSP Mąchocice – Mąchocice Kapitulne  1:3
Kaleta Artur             2x Wrona Kamil
                                  Karyś Grzegorz

Manhattan Podwiśniówka – Mąchocice Kapitulne  0:6

                                                   2x Wrona Kamil
                                                   Sańpruch Łukasz
                                                   Michcik Marcin
                                                   Michcik Krzysztof
                                                   Gołąbek Dawid
 
Palermo Dolina – OSP Mąchocice  0:7
                                 4x Bugajski Szymon
                                 Jaros Dawid
                                 Kaleta Artur
                                 Gołąbek Miłosz

TABELA

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Mąchocice Kapitulne

3

9

15:1

2.

Manhattan Podwiśniówka

3

6

10:8

3.

OSP Mąchocice

3

3

9:7

4.

Palermo Dolina

3

0

1:19

 

GRUPA D
Barcza – GOKiS Masłów  6:8

4x Och Arkadiusz              6x Mańkus Łukasz
Saletra Grzegorz               Kobus Sebastian
Bochenek Piotr                 Pawelec Maciej

GOKiS Masłów – Inter Start Ciekoty  5:2
2x Mańkus Łukasz            Sańpruch Daniel
2x Pawelec Maciej            Kaleta Łukasz
Bazak Konrad

Lotnik Masłów – Barcza  12:0
8x Ksel Adrian
2x Podsiadło Paweł
Cedro Marek
Kołodziejczyk Piotr

Inter Start Ciekoty – Lotnik Masłów  1:8
Kaleta Łukasz               4x Ksel Adrian
                                         2x Dziwoń Paweł
                                         2x Podsiadło Paweł

Inter Start Ciekoty – Barcza  3:7
2x Kmieć Adam            5x Saletra Grzegorz
Kaleta Łukasz               2x Och Arkadiusz

GOKiS Masłów – Lotnik Masłów  16:0
                               10x Ksel Adrian
                               2x Cieśliński Karol
                               2x Dziwoń Paweł
                               Brzoza Przemysław
                               Podsiadło Paweł

TABELA

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Lotnik Masłów

3

9

26:1

2.

GOKiS Masłów

3

6

13:24

3.

Barcza

3

3

13:23

4.

Inter Start Ciekoty

3

0

6:20

 

ĆWIERĆFINAŁ
Lubrzanka Brzezinki - Manhattan Podwiśniówka  2:2 (karne 2:1)

Januchta Tomasz          Wypych Adrian
Supierz Ernest                Brzoza Dawid

Lotnik Masłów - Champion Dolina Marczakowa  2:2 (karne 9:8)
Cieśliński Karol                     2x Czarnecki Jacek
Kmieć Łukasz

Mąchocice Kapitulne - "FC PO NALEWCE"  3:2
2x Kupis Łukasz             Zarychta Tomasz
Gołąbek Dawid

Dąbrowa - GOKiS Masłów  11:0
6x kozubek Norbert
2x Szmalec Tomasz
2x Borowiec Łukasz
Szmalec Maciej

 

PÓŁFINAŁ
Lubrzanka Brzezinki - Lotnik Masłów  1:1 (karne 0:2)

Supierz Marcin               Ksel Adrian

Mąchocice Kapitulne - Dąbrowa  2:3
Kupis Łukasz                   2x Kozubek Norbert
Wrona Kamil                    Szmalec Tomasz

 

O 3 MIEJSCE
Lubrzanka Brzezinki - Mąchocice Kapitulne  5:0

3x Supierz Marcin
Supierz Ernest
Bracha Artur

 

FINAŁ
Lotnik Masłów - Dąbrowa  2:5

Kołodziejczyk Piotr     3x Szmalec Tomasz
Kmieć Łukasz             Kozubek Norbert
                                       Borowiec Łukasz

Skład drużyny mistrzowskiej: Szmalec Tomasz, Kozubek Norbert, Szmalec Maciej, Borowiec Łukasz, Bakalarz Piotr, Bakalarz Adrian, Piśkulak Bogusław, Doleziński Piotr, Kamiński Marcin.

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Masłowie, wraz z Urzędem Gminy. Mecze sędziowali: Januchta Jarosław Kaczmarczyk Piotr, Kowalski Rafał i Niebudek Damian.

 

 


ZWYCIĘSKI ZESPÓŁ Z DĄBROWY (fot. A. Osuch, P. Jamrożek)

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:




POLECAMY

Pliki Cookies

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad wykorzystywania plików cookies
> Więcej na temat plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: