Derby dla GOKiS-u
Wpisany przez Damian
piątek, 20 maja 2011 13:11

Pojedynek między GOKiS-em a Klonówką zakończył się zwycięstwem  gospodarzy 2:0. Mecz był bardzo wyrównany i oba zespoły miały dogodne sytuacje na zdobycie bramki. W 38 minuty kiedy na strzał z około 26 metrów zdecydował się Mateusz Chabros zakończył się bramką, a bramkarz Klonówki, Łukasz Porębski był bez szans przy obronie zmierzającej piłki do bramki. Na kilka minut przed końcem wynik ustalił (84 minuta) ustanowił Norbert Kozubek.

GOKiS Masłów - Klonówka Masłów  2:0
38`Chabros Mateusz
84`Kozubek Norbert
sędzia: Kosmala Kacper (Starachowice)

GOKiS: Kmieć Dominik, Grusznis Słowomir, Dziwoń Paweł, Januchta Tomasz, Janicki Karol, Ksel Adrian, Zarzycki Paweł, Chabros Mateusz, Linek Adrian, Zarzycki Cezary, Kozubek Norbert

Piast II Stopnica - Źródło Solec Zdrój  2:0
GTS Raków - Nidzica Dobiesławice  1:0
Victoria Bizon Kurozwęki - Zorza Czajków  3:0

Terminarz
15:00  Gród Wiślica - GOKiS Masłów   sędzia: Moryto Jacek (Sandomierz) - 21.05.2011 (sobota)
11:00  Nidzica Dobiesławice - GKS Szydłów   sędzia: Michalski Marcin (Kielce) - 22.05.2011 (niedziela)
14:00  Klonówka Masłów - Piast II Stopnica   sędzia: Kosowski Piotr (Skarżysko) - 22.05.2011 (niedziela)
14:00  Źródło Solec Zdrój - GTS Raków   sędzia: Cena Roman (Sandomierz) - 22.05.2011 (niedziela)