Sezon 2012/2013 zakończony. MSS Masłów powraca do Klasy A [ZDJĘCIA]
Wpisany przez Damian Niebudek   
wtorek, 09 lipca 2013 22:32

MSS Masłów na koniec sezonu zajął w Klasie B grupy I drugie miejsce premiowane barażem. W spotkaniu o miejsce w Klasie A rywalem był klub z okolic Jędrzejowa. Pierwsze wyjazdowe spotkanie podopieczni Macieja Kwiatkowskiego przegrali 2:4, ale na swoim obiekcie stanęli na wysokości zadania wygrywając 3:0.

 


Dla Klonówki Masłów runda wiosenna była o wiele lepsza, zespół pod wodzą byłego zawodnika MMS Masłów – Mateusza Chabrosa urwał kilka punktów rywalom. Królem strzelców w tej grupie zdobył zawodnik MSS Masłów - Cezary Zarzycki, umieszczając piłkę w bramce przeciwnika aż 22 razy.

 

 

Mecze barażowe:

Dąb Nagłowice - MSS Masłów  4:2
39`Mróz Hubert       55`Zieliński Jacek
51`-k Wójcik Piotr   80`Januchta Tomasz
54`Niemstak Michał
65`Śliwiński Jarosław

MSS Masłów - Dąb Nagłowice  3:0
29`Zarzycki Cezary
61`Kwiatkowski Maciej
77`Wilczyński Piotr

SEZON 2012/2013
Kolejka 1
Lubrzanka II Kajetanów - Spartakus II Daleszyce     5:3
KS Kamienna Wola — Klonówka Masłów  5:1
ULKS Łączna — Olimp Serbinów  4:1
Płomień Wólka Kłucka — Tęcza Gowarczów  2:3    
Orlicz II Suchedniów — ŁKS Georyt II Łagów  2:1    

Kolejka 2
Spartakus II Daleszyce — ŁKS Georyt II Łagów  2:2    
Tęcza Gowarczów — KS Kamienna Wola  2:0    
Olimp Serbinów — Płomień Wólka Kłucka  2:2    
Klonówka Masłów — Orlicz II Suchedniów  1:9    
Lubrzanka II Kajetanów — MSS Masłów  1:3    

Kolejka 3
ŁKS Georyt II Łagów — Klonówka Masłów  1:0    
KS Kamienna Wola — Olimp Serbinów  1:0    
Orlicz II Suchedniów — Tęcza Gowarczów  0:0    
ULKS Łączna — Lubrzanka II Kajetanów  3:0    
MSS Masłów — Spartakus II Daleszyce  6:1    

Kolejka 4
Spartakus II Daleszyce — Klonówka Masłów  3:0    
Tęcza Gowarczów — ŁKS Georyt II Łagów  3:0
Olimp Serbinów — Orlicz II Suchedniów  3:1
MSS Masłów — ULKS Łączna  3:0
Lubrzanka II Kajetanów — Płomień Wólka Kłucka  7:0

Kolejka 5
ŁKS Georyt II Łagów — Olimp Serbinów  0:0
Klonówka Masłów — Tęcza Gowarczów  0:2
KS Kamienna Wola — Lubrzanka II Kajetanów  0:2
ULKS Łączna — Spartakus II Daleszyce  4:7
Płomień Wólka Kłucka — MSS Masłów  0:3

Kolejka 6
Lubrzanka II Kajetanów — Orlicz II Suchedniów  4:2    
ULKS Łączna — Płomień Wólka Kłucka  5:3
Spartakus II Daleszyce — Tęcza Gowarczów  2:2
Olimp Serbinów — Klonówka Masłów  2:2
MSS Masłów — KS Kamienna Wola  6:1

Kolejka 7
ŁKS Georyt II Łagów — Lubrzanka II Kajetanów  0:3
KS Kamienna Wola — ULKS Łączna  1:0
Tęcza Gowarczów — Olimp Serbinów  1:1
Orlicz II Suchedniów — MSS Masłów  1:5
Płomień Wólka Kłucka — Spartakus II Daleszyce  4:6    

Kolejka 8
Lubrzanka II Kajetanów — Klonówka Masłów  2:1
Płomień Wólka Kłucka — KS Kamienna Wola  2:3
Spartakus II Daleszyce — Olimp Serbinów  1:0
MSS Masłów — ŁKS Georyt II Łagów  3:0
ULKS Łączna — Orlicz II Suchedniów  3:1

Kolejka 9
Tęcza Gowarczów — Lubrzanka II Kajetanów  2:0
KS Kamienna Wola — Spartakus II Daleszyce  0:4
Klonówka Masłów — MSS Masłów  0:1
Orlicz II Suchedniów — Płomień Wólka Kłucka  10:0    
ŁKS Georyt II Łagów — ULKS Łączna  7:1

Kolejka 10
Płomień Wólka Kłucka — ŁKS Georyt II Łagów  2:3    
MSS Masłów — Tęcza Gowarczów  0:0
KS Kamienna Wola — Orlicz II Suchedniów  2:7
ULKS Łączna — Klonówka Masłów  6:2
Lubrzanka II Kajetanów — Olimp Serbinów  3:0    

Kolejka 11
Orlicz II Suchedniów — Spartakus II Daleszyce  1:0
Olimp Serbinów — MSS Masłów  2:1
Klonówka Masłów — Płomień Wólka Kłucka  3:4
Tęcza Gowarczów — ULKS Łączna  3:1
ŁKS Georyt II Łagów — KS Kamienna Wola  3:2

Kolejka 12
Tęcza Gowarczów — Płomień Wólka Kłucka  2:0
ŁKS Georyt II Łagów — Orlicz II Suchedniów  3:0 (walkower)    
Spartakus II Daleszyce — Lubrzanka II Kajetanów  1:4    
Olimp Serbinów — ULKS Łączna  1:0
Klonówka Masłów — KS Kamienna Wola  4:2    

Kolejka 13
MSS Masłów — Lubrzanka II Kajetanów  3:0
Płomień Wólka Kłucka — Olimp Serbinów  2:2    
KS Kamienna Wola — Tęcza Gowarczów  0:3
ŁKS Georyt II Łagów — Spartakus II Daleszyce  5:1    
Orlicz II Suchedniów — Klonówka Masłów  0:3 (walkower)    

Kolejka 14
Klonówka Masłów — ŁKS Georyt II Łagów  2:0    
Spartakus II Daleszyce — MSS Masłów  0:1    
Lubrzanka II Kajetanów — ULKS Łączna  3:6    
Olimp Serbinów — KS Kamienna Wola  2:1    
Tęcza Gowarczów — Orlicz II Suchedniów  3:0 (walkower)        

Kolejka 15
ŁKS Georyt II Łagów — Tęcza Gowarczów  0:2
ULKS Łączna — MSS Masłów  3:3    
Klonówka Masłów — Spartakus II Daleszyce  4:3    
Płomień Wólka Kłucka — Lubrzanka II Kajetanów  2:4
Orlicz II Suchedniów — Olimp Serbinów  0:3 (walkower)        

Kolejka 16
Tęcza Gowarczów — Klonówka Masłów  1:1
Lubrzanka II Kajetanów — KS Kamienna Wola  2:2    
Spartakus II Daleszyce — ULKS Łączna  4:1    
Olimp Serbinów — ŁKS Georyt II Łagów  2:1    
MSS Masłów — Płomień Wólka Kłucka  4:2    

Kolejka 17
Płomień Wólka Kłucka — ULKS Łączna  4:2    
Tęcza Gowarczów — Spartakus II Daleszyce  2:1    
KS Kamienna Wola — MSS Masłów  2:0    
Klonówka Masłów — Olimp Serbinów  2:5    
Orlicz II Suchedniów — Lubrzanka II Kajetanów  0:3 (walkower)        

Kolejka 18
Lubrzanka II Kajetanów — ŁKS Georyt II Łagów  0:2    
ULKS Łączna — KS Kamienna Wola  3:1    
Olimp Serbinów — Tęcza Gowarczów  2:1    
Spartakus II Daleszyce — Płomień Wólka Kłucka  5:1    
MSS Masłów — Orlicz II Suchedniów  3:0 (walkower)        

Kolejka 19
Klonówka Masłów — Lubrzanka II Kajetanów  3:2    
KS Kamienna Wola — Płomień Wólka Kłucka  1:1    
ŁKS Georyt II Łagów — MSS Masłów  2:2
Olimp Serbinów — Spartakus II Daleszyce  4:0    
Orlicz II Suchedniów — ULKS Łączna  0:3 (walkower)            

Kolejka 20
Lubrzanka II Kajetanów — Tęcza Gowarczów  1:3
ULKS Łączna — ŁKS Georyt II Łagów  3:1
Spartakus II Daleszyce — KS Kamienna Wola  5:3
MSS Masłów — Klonówka Masłów  1:0
Płomień Wólka Kłucka — Orlicz II Suchedniów  3:0 (walkower)        

Kolejka 21
ŁKS Georyt II Łagów — Płomień Wólka Kłucka  3:1
Klonówka Masłów — ULKS Łączna  0:2
Olimp Serbinów — Lubrzanka II Kajetanów  3:0
Orlicz II Suchedniów — KS Kamienna Wola  0:3 (walkower)        
Tęcza Gowarczów — MSS Masłów  5:3

Kolejka 22
ULKS Łączna — Tęcza Gowarczów  2:6    
KS Kamienna Wola — ŁKS Georyt II Łagów  2:1    
MSS Masłów — Olimp Serbinów  4:0    
Płomień Wólka Kłucka — Klonówka Masłów  9:2    
Spartakus II Daleszyce — Orlicz II Suchedniów  3:0 (walkower)

 

 

 

 

Zdjęcia z meczu barażowego MSS Masłów - Dąb Nagłowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:




POLECAMY

Pliki Cookies

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad wykorzystywania plików cookies
> Więcej na temat plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: