MSS-Klonówka po trzech pierwszych spotkaniach z 6 punktami
Wpisany przez Damian Niebudek   
piątek, 18 kwietnia 2014 23:29

W rozegranych trzech kolejkach rundy rewanżowej MSS-Klonówka Masłów wygrała w dwóch spotkaniach z Politechnika Świętokrzyską i Lechią Strawczyn. Niestety w wyjazdowym spotkaniu podopiecznym Macieja Kwiatkowskiego nie udało się pokonać GLKS-u Krasocin.

 

 

 


XIV KOLEJKA

Politechnika Świętokrzyska Kielce - MSS-Klonówka Masłów  0:1

2`Cezary Zarzycki

Politechnika Świętokrzyska: Paweł Pacanowski — Łukasz Foks, Jakub Wodecki (70`Krzysztof Pawłowski), Maciej Tetelewski (65`Michał Zapalski), Michał Pedrycz, Tomasz Buras, Bartosz Kuzincow, Grzegorz Cedro (55`Kamil Milner), Krzysztof Kosiński, Artur Garula, Szymon Bujak
MSS-Klonówka: Łukasz Porębski — Piotr Wilczyński, Arkadiusz Szlufik (85`Adrian Dudziak), Szymon Mrozik, Marcin Kupis, Przemysław Kupis (70`Daniel Pióro), Maciej Kwiatkowski, Paweł Zarzycki, Jacek Zieliński (80`Kamil Kołomański), Tomasz Janyst (60`Konrad Kozubek), Cezary Zarzycki.

żółte kartki: Kamil Milner, Artur Garula - Paweł Zarzycki, Cezary Zarzycki

sędzia: Mariusz Rudkiewicz (Małogoszcz)

POZOSTAŁE WYNIKI

Wicher Miedziana Góra — Nida Sobków  4:1
Victoria Górki Szczukowskie — Piast Chęciny  6:0    
Piaskowianka Piaski — Zieleń Żelisławice  6:2
GLKS Krasocin — GKS Górno  1:2    
Lechia Strawczyn — Zryw Skroniów  2:4         
Victoria Mniów — Tęcza Gowarczów  2:1


XV KOLEJKA

MSS-Klonówka Masłów - Lechia Strawczyn  2:0
10`Cezary Zarzycki
27`Tomasz Janyst

MSS-Klonówka: Łukasz Porębski — Szymon Mrozik, Dawid Janaszek, Arkadiusz Szlufik (85`Marcin Jewiarz), Marcin Kupis, Przemysław Kupis (70`Konrad Kozubek), Maciej Kwiatkowski, Paweł Zarzycki, Jacek Zieliński (80`Kamil Kołomański), Tomasz Janyst (65`Mateusz Bujak), Cezary Zarzycki.
Lechia: Wiktor Tkaczyk — Albert Zajęcki, Marcin Zapała (85`Emil Pietrzak), Adrian Serweta, Patryk Zając, Karol Pańczyk, Tomasz Raczyński, Sebastian Pańczyk (46`Karol Majchrzyk), Mirosław Gałęziowski (75`Adam Wawrzeńczyk), Piotr Surma, Artur Wilczkowski.

żółte kartki: Konrad Kozubek, Paweł Zarzycki, Jacek Zieliński - Mirosław Gałęziowski, Artur Wilczkowski
czerwona kartka: Artur Wilczkowski (konsekwencja dwóch żółtych) - 84 minuta

sędzia: Dariusz Frydryk (Skarżysko Kamienna)

POZOSTAŁE WYNIKI
Tęcza Gowarczów — Politechnika Świętokrzyska Kielce  1:2    
Victoria Mniów — Wicher Miedziana Góra  1:0         
Zryw Skroniów — GLKS Krasocin  1:0    
GKS Górno — Piaskowianka Piaski  2:0    
Zieleń Żelisławice — Victoria Górki Szczukowskie  2:0
Piast Chęciny — Nida Sobków  1:1


XVI KOLEJKA

GLKS Krasocin - MSS-Klonówka Masłów  4:0

17`Karol Grabka
37`Adrian Wójcik
63`Adrian Wójcik
88`-k Karol Grabka

GLKS Krasocin: Cezary Kozieł — Karol Grabka, Dawid Łapot, Piotr Suliga (65`Damian Staciwa), Mateusz Szczepara, Bartłomiej Kowalczyk, Damian Kowalczyk (55`Mateusz Michalski), Adrian Wójcik (70`Przemysław Wilk), Przemysław Podsiedlik, Jacek Wijas, Tomasz Kozłowski.
MSS-Klonówka: Łukasz Porębski — Piotr Wilczyński, Dawid Janaszek, Arkadiusz Szlufik, Marcin Jewiarz (60`Jakub Ochap), Marcin Kupis, Przemysław Kupis (46`Konrad Kozubek), Maciej Kwiatkowski, Paweł Zarzycki, Tomasz Janyst, Cezary Zarzycki

żółte kartki: Cezary Kozieł - Jakub Ochap

sędzia: Mateusz Kowalicki (Kielce)

POZOSTAŁE WYNIKI
Wicher Miedziana Góra — Piast Chęciny  5:1    
Nida Sobków — Zieleń Żelisławice  1:1    
Victoria Górki Szczukowskie — GKS Górno  0:1    
Piaskowianka Piaski — Zryw Skroniów  1:3    
GLKS Krasocin — MSS-Klonówka Masłów  4:0    
Lechia Strawczyn — Tęcza Gowarczów  5:0    
Victoria Mniów — Politechnika Świętokrzyska Kielce  2:2

 


TERMINARZ

XVII KOLEJKA - 19.04.2014 (sobota)

11:00  MSS-Klonówka Masłów — Piaskowianka Piaski
11:00  Victoria Mniów — Lechia Strawczyn    
11:00  Tęcza Gowarczów — GLKS Krasocin         
11:00  Zryw Skroniów — Victoria Górki Szczukowskie    
11:00  GKS Górno — Nida Sobków    
11:00  Zieleń Żelisławice — Piast Chęciny    
15:00  Politechnika Świętokrzyska Kielce — Wicher Miedziana Góra

XVIII KOLEJKA - 27.04.2014 (niedziela)

15:00  Victoria Górki Szczukowskie — MSS-Klonówka Masłów
15:00  Wicher Miedziana Góra — Zieleń Żelisławice    
15:00  Piast Chęciny — GKS Górno    
15:00  Nida Sobków — Zryw Skroniów         
15:00  Piaskowianka Piaski — Tęcza Gowarczów    
15:00  GLKS Krasocin — Victoria Mniów    
15:00  Lechia Strawczyn — Politechnika Świętokrzyska Kielce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:




POLECAMY

Pliki Cookies

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad wykorzystywania plików cookies
> Więcej na temat plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: