Dziewczęta z Masłowa drugie w rejonowym turnieju w piłce siatkowej
Wpisany przez Masłów Info
niedziela, 04 marca 2012 20:18

Po wygranej w rozgrywkach gminnych z reprezentacją Gimnazjum Mąchocice Kapitulne (2 : 0)  siatkarska  reprezentacja dziewcząt Gimnazjum Masłów wzięła udział  w turnieju rejonowym Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego.

Turniej, którego stawką był awans na zawody powiatowe rozegrany został w czwartek 01.03.2012 w hali sportowej ZOOSiR Zagnańsk. Udział w zawodach wzięły reprezentacje gimnazjów: Kostomłoty, Mniów, Masłów i Zagnańsk  wyłonione we wcześniejszych rozgrywkach gminnych.

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów, sety do 21 pkt, tie break do 15 pkt. (zwycięstwo 2 pkt, przegrana 1 pkt)

4. Gimnazjum Kostomłoty     3 mecze   3 pkt.   sety   1 : 6

Pierwsze trzy zespoły uzyskały prawo gry w zawodach powiatowych (Zagnańsk 08.03.2012).

W reprezentacji Gimnazjum Masłów zagrały : Karolina Wypych (kapitan), Sylwia Bandrowska, Anna Błaszczyk, Dominika Biskupska, Dominika Drzewicz, Natalia Wzorek, Małgorzata Błaszczyk, Aleksandra Szczypała, Weronika Wzorek.