Kolejny sukces gimnazjalistów z Masłowa w piłce ręcznej
Wpisany przez Masłów Info   
czwartek, 21 marca 2013 15:51

Gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Masłowie zajęli trzecie miejsce w turnieju piłki ręcznej zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. W zawodach wystartowało osiem zespołów z całego województwa.

 Drużyna z Masłowa wystąpiła w składzie: Mateusz Stępień, Piotr Tutaj, Michał Bednarski, Bartłomiej Gołda, Mikołaj Pulut, Ernest Osuch, Adrian Koprowski, Krzysztof Kundera, Karol Cedro, Dawid Januchta i Marcin Karyś. Opiekunami zespołu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Mariusz Wiktorowski i Krzysztof Mądzik.

- Trzecie miejsce w turnieju było najlepszym osiągnięciem spośród szkół nie posiadających klas sportowych w tej dyscyplinie. Pierwsze dwa miejsca przypadły drużynom ze szkoły nr 7, są to klasy sportowe o profilu piłki ręcznej. Nasza drużyna stanęła na wysokości zadania. I tak biorąc pod uwagę, że trenujemy od niedawna, możemy poszczycić się bardzo dużymi sukcesami w tej dyscyplinie oraz utalentowanymi uczniami - mówią nauczyciele WF.

W Meczu o trzecie gimnazjaliści z Masłowa zmierzyli się z drużyną z Wolicy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:7 i zwycięzcę wyłoniono dopiero po serii rzutów karnych.    - Nasi piłkarze ręczni wykazali więcej opanowania oraz dzięki wspaniałej grze naszego bramkarza Mateusza Stępnia. Słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom reprezentujących naszą szkołę na tym turnieju - mówi Mariusz Wiktorowski, nauczyciel wychowania fizycznego.

 

 

 

 

 

 

Za nadesłanie informacji i zdjęć
dziękujemy p. Mariuszowi Wiktorowskiemu
- nauczycielowi w Zespole Szkół w Masłowie

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad wykorzystywania plików cookies
> Więcej na temat plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: