ZS Masłów: Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora
Wpisany przez Masłów Info   
poniedziałek, 16 grudnia 2013 20:01

Gimnazjaliści z Masłowa, Jędrzejowa, Rogowa i Kielc wzięli udział w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Masłowie. Rozgrywki pod nazwą "Przełamywanie pecha" odbyły się w piątek, 13 grudnia.

Pomimo towarzyskiego charakteru turnieju każdy chciał wyjechać z pucharem. Najlepszą drużyną okazał się Rogów, który zajął I miejsce. Nie jest to zaskoczenie, bo zespół z tej miejscowości wygrał X edycję Małej Ligi Piłki Ręcznej. Gimnazjaliści z Masłowa zajęli II miejsce wyprzedzając zespół z Kielc gim. św. Królowej Jadwigi (III miejsce) oraz zespół z Jędrzejowa (IC miejsce).

Oprócz pucharów za pierwsze trzy miejsca były też nagrody dla najlepszych zawodników turnieju. Statuetkę dla najlepszego strzelca ufundowaną przez prezesa firmy POL-FOL Marka Banasika otrzymał zawodnik z Rogowa M. Wasik. Puchary dla najlepszego bramkarza i zawodnika turnieju ufundowała Prezes Fundacji Vive Grażyna Jarosz - najlepszym bramkarzem został Dawid Piwko z Masłowa, a zawodnikiem Daniel Witkowski z Kielc. Wyróżnienie za wspaniałą postawę i grę dostał Mikołaj Pulut z Masłowa. Wszystkie drużyny otrzymały na zakończenie słodki upominek ufundowany przez Sołtys Masłowa Małgorzatę Kozubek.

Organizatorami zawodów byli: dyrektor Zespołu Szkół w Masłowie Ilona Niebudek oraz nauczyciel wychowania fizycznego Mariusz Wiktorowski. Celem rozgrywek była promocja gimnazjum oraz popularyzacja piłki ręcznej.Masłów – Rogów       5 - 11
Masłów – Kielce       12 - 5
Masłów – Jędrzejów  8 - 2
Rogów – Kielce       16 - 11
Rogów – Jędrzejów 18 - 11
Kielce – Jędrzejów     6 - 5

 

 

 

ŹRÓDŁO INFORMACJI / ZDJĘCIA:
ZS MASŁÓW - Mariusz Wiktorowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: