Piłkarze ręczni z Masłowa najlepsi na turnieju w Łącznej
Wpisany przez Masłów Info   
niedziela, 19 stycznia 2014 01:20

Piłkarze ręczni z gimnazjum w Masłowie mają na swoim koncie kolejny sukces. W rozgrywanym 16 stycznia Turnieju o Puchar Dyrektor Zespołu Szkół w Łącznej pokonali wszystkich rywali.

 


W turnieju wzięły udziął drużyny z Masłowa, Łącznej, Suchedniowa i Kostomłotów. Rozgrywki odbywały się systemem "każdy z każdym”. W pierwszym meczu zawodnicy z Masłowa zmierzyli się z gospodarzami pokonując ich 9:6. Kolejny mecz z Kostomłotami został wygrany przez podopiecznych nauczyciela wychowania fizycznego z Masłowa Mariusza Wiktorowskiego 12:6.

W ostatnim meczu, gdzie rywalem byli zawodnicy z Suchedniowa, Masłów rozgromił przeciwników 17:7.

- Na uwagę zasługuje doskonała gra bramkarza Dawida Piwko oraz Mikołaja Puluta (kapitana), który to popisywał się efektownymi wejściami na bramkę przeciwnika. Na pochwałę zasługuje też Maciej Janik, którego mocne rzuty powalały bramkarzy przeciwników. Jednak gratulacje należą się całej drużynie która to dała z siebie wszystko - komentuje Mariusz Wiktorowski, nauczyciel WF, opiekun drużyny.

W reprezentacji gimnazjum Masłów zagrali: Mikołaj Pulut (kapitan), Patryk Czernecki, Rafał Haba, Dawid Piwko (bramkarz), Sebastian Karyś, Maciej Janik, Mateusz Walas, Mikołaj Korus i Marcin Fijałkowski. Trenerem reprezentacji zwycięskiej drużyny był Mariusz Wiktorowski.Wyniki turnieju:

I miejsce - Masłów
II miejsce – Łączna
III miejsce – Kostomłoty
IV miejsce – Suchedniów
(fot. ZS Masłów)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: