Masłów: Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego w mini piłce siatkowej dziewcząt
Wpisany przez Masłów Info   
niedziela, 02 marca 2014 11:40

Hala sportowa w Masłowie była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Kieleckiego w mini piłce siatkowej dziewcząt ze szkół podstawowych. Zawody odbyły się 26 lutego i były jednym z etapów eliminacji Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego.

Udział w zawodach wzięło siedem reprezentacji szkolnych wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach gminnych: SP Ćmińsk, SP Chęciny, SP Skorzeszyce, SP Daleszyce, SP Wzdół Rządowy, SP Rudki, SP Masłów. Zgłoszone zespoły drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy. W grupach rozgrywki toczyły się systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów, sety do 21 pkt., tie break do 15 pkt.


Na zakończenie zawodów zespoły otrzymały dyplomy oraz statuetki za miejsca I – III ufundowane przez ZOG SZS Masłów. Organizatorami zawodów byli Zespół Szkół w Masłowie oraz Szkolny Ośrodek Siatkarski działający przy ZS Masłów i ZOG SZS Masłów.

Mecze sędziowali nauczyciele WF ZS Masłów: Krzysztof Mądzik i Mariusz Wiktorowski.

Zespoły z miejsc I – III uzyskały prawo gry w półfinałach Mistrzostw Województwa SZS, które rozegrane zostaną na przełomie marca i kwietnia.

 

 

 

 

Za nadesłanie informacji dziękujemy
p. Józefowi Kłosowi z SP Masłów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: