Siatkarze z Gimnazjum w Masłowie trzeci w Finale Powiatowego Turnieju w Zagnańsku
Wpisany przez Masłów Info   
czwartek, 20 marca 2014 14:54

Kolejny udany występ zanotowała na swoim koncie siatkarska młodzież z Zespołu Szkół w Masłowie. Tym razem w szranki rywalizacji w ramach Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego stanęli chłopcy reprezentujący Gimnazjum Masłów.

 Gimnazjaliści najwyraźniej pozazdrościli sukcesu dziewczętom ze szkoły podstawowej i wywalczyli prawo gry w półfinale wojewódzkim zajmując III miejsce w zawodach powiatowych. Areną zawodów rozegranych w piątek 14 marca była hala sportowa GOKSiR w Zagnańsku.

Udział w zawodach wzięło siedem reprezentacji szkolnych. Drogą losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy grające systemem "każdy z każdym", sety do 25 pkt. tie break do 15 pkt.


Kolejność końcowa turnieju
1. Gimnazjum Zagnańsk
2. Gimnazjum Nowa Słupia
3. Gimnazjum Masłów
4. Gimnazjum Rudki
5-7. Gim. Wola Jachowa, Gim. Nowiny, Gim. Morawica


W reprezentacji Gimnazjum Masłów zagrali:  Maciej Janik (kapitan), Marcin Fijałkowski, Bartosz Korus, Dawid Piwko, Sebastian Ksel, Wojciech Cak, Filip Krawiec, Marcin Kozubek, Wiktor Zegadło.  Opiekunowie : Piotr Gębka i Józef Kłos  (Gim. Masłów / SOS Masłów)

Zespoły z miejsc I – III uzyskały prawo gry w półfinałach Mistrzostw Województwa SZS, które rozegrane zostaną na przełomie marca i kwietnia.

 

 

 

ŹRÓDŁO INFORMACJI, ZDJĘCIA:
Zespół Szkół w Masłowie

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: