Dzień Edukacji Narodowej w gminie Masłów. Nagrody dla nauczycieli [ZDJĘCIA, RELACJA FILMOWA]
Wpisany przez Masłów Info   
niedziela, 14 października 2012 20:21

Czterech nauczycieli, dwóch pedagogów szkolnych oraz dyrektorzy wszystkich szkół zostali nagrodzeni z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gminna uroczystość odbyła się w niedzielę w Szklanym Domu.

 Uroczystość zgromadziła obecnych nauczycieli i pracowników szkół, ale też emerytowanych pedagogów. W tym gronie znalazła się m.in. Kazimiera Kirczenko, była nauczycielka szkoły w Masłowie, która w tym roku obchodzi swoje 103 urodziny.       - Chciałem wyrazić słowa uznania i podziękowania dla wszystkich pracowników oświaty za edukację i wychowanie młodego pokolenia mieszkańców naszej gminy - mówił wójt Masłowa Ryszard Pazera.

- Sytuacja oświaty obecnie jest trudna. Z roku na rok maleje liczba uczniów, w tym roku liczba ta zmniejszyła się o 31 osób. W związku z tym subwencja oświatowa, jaka wpływa do budżetu gminy, jest mniejsza. Mimo to gmina dokłada wszelkich starań, aby poziom finansowania oświaty był w naszej gminie dobry - dodał wójt Masłowa.

Okolicznościowe nagrody otrzymali dyrektorzy szkół: Ilona Niebudek, Janina Gozdek, Janina Dyamentowska, Zbigniew Długosz i Tomasz Lato, a także pedagodzy szkolni: Joanna Nogaj i Marzena Szczypała oraz nauczyciele: Dorota Malarczyk, Jadwiga Olesiejuk, Stanisław Radek, Jolanta Kozub.     - Wiemy, że te nagrody to przede wszystkim efekt pracy nauczycieli, pracowników obsługi i administracji - mówił w imieniu nagrodzonych dyrektorów Tomasz Lato, który kieruje placówką w Mąchociocach Scholasterii.

 

Zobacz relację filmową:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

1. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą tylko i wyłącznie ich autorzy. Redakcja Masłów Info nie odpowiada za ich treść
2. Wpisy obraźliwe, wulgarne, naruszające prawo będą usuwane
3. Komentarze promujące własne strony, produkty itp. będą usuwane.
4. Treść zamieszczanego wpisu powinna być związana z treścią komentowanego artykułu.
5. Aby poprawnie zamieścić swój komentarz należy bezbłędnie przepisać w specjalne pole kod zabezpieczający. Należy zwracać uwagę na wielkość liter. Jeśli kod jest nieczytelny należy odświeżyć stronę przed wpisaniem komentarza.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad wykorzystywania plików cookies
> Więcej na temat plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: