Uczniowie z Brzezinek sprzątali swoją okolicę [GALERIA ZDJĘĆ, MATERIAŁ FILMOWY]
Wpisany przez Masłów Info   
wtorek, 30 kwietnia 2013 21:38

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzezinkach włączyli się w akcję sprzątania ziemi. 30 kwietnia dwie grupy porządkowały teren między Brzezinkami a Ciekotami.

Młodsze klasy sprzątały teren wzdłuż drogi z Brzezinek do Ciekot, starsze przyrodniczą ścieżkę edukacyjną klubu 4H wytyczoną przez las.    - Za każdym razem, kiedy bierzemy udział w akcji, mamy nadzieję, że tych śmieci będzie mniej, a niestety nie jest - mówi Sylwia Nalepa, nauczycielka w Szkole Podstawowej w Brzezinkach.

- Jest bardzo dużo śmieci, to najczęściej butelki, szkło, papiery, wiadra - mówili uczniowie.

Finał akcji miał miejsce w Szklanym Domu.    - Tu przygotowaliśmy zajęcia eko-edukacyjne, mamy ciekawy film od Świętokrzyskiego Parku Narodowego na temat ekologii, segregacji odpadów, tworzyw sztucznych - informuje Joanna Kwiecień, instruktor w Szklany Domu.

 

W ubiegłym tygodniu w podobnej akcji wzięli uczniowie szkół w Mąchocicach Scholasterii i Mąchocicach kapitulnych  >>WIĘCEJ NA TEN TEMAT<<

 

 

Zobacz materiał filmowy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ZOBACZ TAKŻE:

Dni Ziemi z finałem w Ciekotach [GALERIA ZDJĘĆ]

Dni Ziemi z finałem w Ciekotach [GALERIA ZDJĘĆ]

Uczniowie szkół w Mąchocicach Scholasterii i Mąchocicach Kapitulnych wzięli udział w akcji sprzątania swojej najbliższej okolicy.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
POLECAMY

Pliki Cookies

Polityka prywatności
Korzystanie z portalu oznacza akceptację
zasad jej wykorzystywania
> Więcej na temat polityki prywatności i plików cookies <

WSPÓŁPRACUJEMY Z: